FIFA 17 Download Pełna Wersja na PC + Crack do Pobrania

FIFA 17 Download Pełna Wersja na PC + Crack do Pobrania

Kolejna odsłona serii gier przeznaczonych dla fanów piłki nożnej. Wciel się w zawodnika profesjonalnego klubu i pnij się w górę po szczebelkach kariery bądź graj z przyjaciółmi w FIFA 17 Ultimate Team Online.

FIFA 17 Pełna Wersja + Crack

fifa 17 download

FIFA 17 Crack

fifa 17 crack

Działający Multiplayer/Polska Wersja językowa gry.Wymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3-2100/AMD Phenom II
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Nvidia GTX 460/AMD Radeon R7
Dysk twardy: 50 GBProdukcja jest kluczową edycją cyklu, w jakiej pojawiła się pełnoprawna kampania fabularna, nazwana „Ulica do sławy”. Gracze zajmują się w małego piłkarza Aleksa Huntera, rozpoczynającego funkcję w Premier League. Zaledwie 17-letni chłopak trenował pod okiem swojego dziadka, Jima Huntera, który swego czasu stanowił jedyną z gwiazd brytyjskiej ligi, czując w terminie 1966/67 aż dwadzieścia goli. Nasz podopieczny jest wtedy futbol we natur, a nie nazywa to, że sprawdzi się w pewnej spośród najbardziej potrzebujących lig świata. Kampania fabularna w sztuce FIFA 17 Download Pełna Wersja nie zdarza się właśnie do rozgrywania kolejnych spotkań, gdyż twórcy przygotowali barwną historię, pełną ciekawych postaci, które znajdujemy także poza boiskiem – w szatni, na pokładzie samolotu także nie tylko. Inną ciekawostką jest szansa wyboru wypowiadanych kwestii, przeprowadzona na układ koła dialogowego z gier RPG od studia BioWare. Poza tym o dodać, że nad trybem pracowały takie znakomitości jak napastnik Harry Kane z Tottenhamu Hotspur, Tom Watt (autor biografii David Beckham o sobie) czy skrzydłowy Marco Reus z Borussii Dortmund.

Ogólne zadania nie uległy zmianie – FIFA 17 Download Crack i Pobierz Torrent na PC Windows nadal jest symulatorem piłki nożnej. Oprócz wspomnianej kampanii fabularnej, w walce pojawiły się także zdrowe tryby pokroju kariery, spotkań towarzyskich oraz zabawy w multiplayerze. W jednej rozgrywce deweloperzy skoncentrowali się na ulepszeniu mechaniki w czterech aspektach – stałych fragmentach, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji oraz technikach ofensywnych. W klubie spośród obecnym np. podczas wykonywania rzutów wolnych można podbiegać do skóry w rozmaity rodzaj, by oddać jej odpowiednią rotację. W trakcie dryblingu odda się zastawiać ciałem, co jednak uzależnione jest od odległości, w której spotyka się przeciwnik. SI dynamicznie stosuje się do koniunktur na boisku, zwiększając np. aktywność piłkarzy nieposiadających piłki czy też zmieniając ich rób podejmowania się. Także w ataku pojawiły się takie możliwości jak małe strzały, precyzyjne podania prostopadłe natomiast nie tylko.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *