Farm Manager 2018 Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania

Farm Manager 2018 Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania

Farm Manager 2018 Download Pełna Wersja + Crack do Pobrania

Farm Manager 2018 Download Pełna Wersja + Crack

Farm Manager 2018 download

Farm Manager 2018 Sam Crack [DOWNLOAD]

Farm Manager 2018 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
RAM: 4 GB RAM
Karta graficzna: GTX 560 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Dysk twardy: 6 GB dostępnej przestrzeniFarm Manager 2018 to opracowana z rozważają o pecetach strategia ekonomiczna o tematyce rolniczej. Podczas zabawy gracz zajmuje się uprawą roślin i hodowlą zwierząt, a zarobione pieniądze inwestuje w budowy nowych budynków oraz kup jeszcze odpowiedniejszego sprzętu.

Farm Manager 2018 to dana na podstawę PC Windows strategia ekonomiczna, w jakiej wykorzystujemy się zarządzaniem gospodarstwem rolnym. Grę opracowało łódzkie studio Cleversan Software, a dała firma PlayWay.

Mechanika

Na wstępu zabawy obejmujemy kontrolę nad małym gospodarstwem także swym założeniem jest przeobrażenie go w rolniczego kolosa. Gra oferuje także dwadzieścia typów upraw obejmujących zboża, efekty i warzywa. Sadzenie oraz zbiory możemy prowadzić zarówno wyłącznie siłami samych pracowników, kiedy również stosując z ciekawych maszyn. Wskazane jest dbanie o rośliny zarówno przed zbiorami (np. poprzez nawadnianie), jak także po nich, gdyż różne efekty można składać tylko przez dany termin.

Wydane na podstawę PC Windows Farm Manager 2018 nie ogranicza się do pielęgnacje roli. Autorzy nie zapomnieli również o opcji hodowli zwierząt, nie właśnie na mięso, lecz i do np. produkcji mleka, jaj czy miodu. Polecając tą dziedziną rolniczego biznesu, musimy regularnie czerpać spośród usług lekarzy i inseminatorów.

Do własnej dyspozycji oddanych zostało prawie czterdzieści typów maszyn. Przydatne są także nowe projekty, kiedy i dostępniejsze używane, które są a bardziej gotowe do awarii. Ponadto podczas zabawy otrzymujemy szansę skonstruowania kilkudziesięciu rodzajów budynków, wśród których znalazły się m.in. szopy, garaże i profesjonalne przetwórnie, np. produkujące masło i sery z mleka z polskiego gospodarstwa. Zabawę urozmaica system pogodowy, dzięki któremu na bliski sklep wpływają np. powodzie, susze czy przymrozki. Podczas rozgrywki zmianom ulegają także pory roku.

Tryby gry

Farm Manager 2018 oferuje kampanię, piętnaście samodzielnych scenariuszy oraz tryb swobodny, w jakim nie jesteśmy żadnych narzuconych z góry celów. Ponadto autorzy udostępnili narzędzia moderskie idące na rozbudowę gry o inną zawartość.