Extinction Pobierz Pełną Wersja na PC i Crack Download

Extinction Pobierz Pełną Wersja na PC i Crack Download

Extinction Pobierz Pełną Wersja na PC i Crack Download

Extinction Download + Crack

Extinction download

Extinction Tylko Crack Download

Extinction crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8.1/10 (64-bit Required)
Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
RAM: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) / AMD Radeon HD 7870 (2 GB VRAM)
Dysk twardy: 3 GB dostępnej przestrzeniGra akcji TPP opowiadająca o konflikcie mężczyzn z potężnymi ogrami. Gracze zajmują się w wojownika o imieniu Avil i toczą gry z wysokimi przeciwnikami.

Extinction to przygodowa gra akcji dana na podstawę PC Windows. Za produkcję odpowiada ekipa Iron Galaxy. Studio to nie nosi na swoim koncie za dużo autorskich projektów, jednak za to działało przy kilku ważnych hitach, w obecnym BioShock Infinite i Borderlands 2.

Fabuła

Ludzkość od zawsze walczyła między sobą, ale duże zagrożenie było gdzie indziej – to ogromne ogry, jakie w spokoju postanowiły rozwiązań z cienia. Przeciwstawić potrafią się im jedynie specjalnie przeszkoleni Strażnicy (Sentinels). Niestety nie zostało ich już za dużo. Gracze wcielają się w samego z obecnych, Avila, jaki nie jest wyboru także potrzebuje zmierzyć się z ogromnymi stworami.

Mechanika

Extinction to sztuka akcji kładąca nacisk raczej na walkę. Deweloperzy przygotowali interesujący system starć, łączący elementy zręcznościowe z formą. Avil toż szczególnie szybki oraz szybki wojownik, który potrafi w mgnieniu oka wspinać się na budynki, biegać po ścianach i skakać. Chroni mu w tym profesjonalny bicz. Wykorzystywany stanowi on zapewne nie jedynie do przesuwania się, lecz też podczas wojny z ogrami. Te, z racji na swoje rozmiary, są groźnymi przeciwnikami i zanim uda nam się zabić taką bestię, najpierw należy ją rozbroić i zaatakować czułe punkty. Dopiero wówczas możemy wziąć egzekucji.

Starcia zupełnie nie trwają w współczesny sam sposób, gdyż ogrom towarzyszą mniejsi przeciwnicy, a także niemal całe otoczenie może ulec uszkodzeniu podczas walki. Wrogowie idą z gleby i z powietrza, a wszystko to pisze szybką i nieprzewidywalną mieszankę, zmuszającą nas do prostego i silnego zarazem dopasowywania się do zaistniałej sytuacji.

Tryby gry

Oprócz kampanii fabularnej, w Extinction na PC Windows znajdują się dwa dodatkowe tryby – Custom Battles oraz Extinction. Pierwszy z nich daje bycie swoich aren ze dodatkowymi celami, które potem mogą służyć gracze z wszystkiego świata, walcząc o jako najprawdziwsze produkty. Drugi to prostego rodzaju horda, w której stosujemy czoła kolejnym falom wrogów.