Escape from Tarkov Download Pełna Wersja PC i Crack do Pobrania

Escape from Tarkov Download Pełna Wersja PC i Crack do Pobraniaescape from tarkov

Pobierz Escape from Tarkov + Crack Polska Wersja Downloadescape from tarkov download

Escape from Tarkov Download tylko Crack [MULTIPLAYER]escape from tarkov crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Dual Core lub AMD lepszy
RAM: 6 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 560 lub lepsza
Dysk twardy: 8GB Wolnego Miejsca na Dysku.Escape from Tarkov Download Polska Wersja na PC Windows to zbudowana w umowie MMO strzelanina FPS/TPS z punktami RPG oraz survivalu, w której gracze zajmują się w interesów dwóch korporacji militarnych, walczących ze sobą na gruncie tytułowego rosyjskiego miasta. Za stworzenie gry odpowiada pochodzące z Sankt Petersburga studio Battlestate Games, którego członkowie nie chodzą do branżowych nowicjuszy, oraz na bliskim koncie są m.in. grę Contract Wars.

Fabuła

Skandal polityczny doprowadził do wybuchu otwartego konfliktu zbrojnego pomiędzy korporacją Terra Group, a władzami Rosji – walki robione są jednak pomiędzy wynajętymi przez nie grupami najemników: USEC i BEAR. Akcja gry przeprowadza się na dziesięciu zróżnicowanych mapach rosyjskiego miasta Tarkowa (przedmieścia, centrum itp.), odciętego z świata przez wojska Federacji Rosyjskiej i ONZ. Gracze opowiadają się po stronie jednej z dwóch konkurujących ze sobą korporacji militarnych i zabiegają o przejście w pozornie opuszczonej, pełnej rozmaitych niebezpieczeństw metropolii. Istotną pracę w walce odgrywa i trzecia grywalna frakcja – Scavsi (bandyci, cywile), a podczas gry na graczy czeka cała masa misji specjalnych, ćwiczeń i zagadek, które sukcesywnie odsłaniają kolejne tajemnice Tarkowa.

Mechanika

Sedno rozgrywki stanowią fabularne rajdy, podczas których gracze przemierzają i poszukują daną mapę w ściśle wytyczonych ramach czasowych. Wykonujemy misje wyznaczone przez osoby NPC, szukamy ukrytych wyjść, cennego sprzętu czy po prostu oczekujemy na kolejnych graczy. Cała zabawa nie sprowadza się tu bo właśnie do zadań zamkniętych w scenariuszu. Jednym z prawdziwych wyróżników gry Escape from Tarkov Download Pełna Wersja i Crack + Torrent jest połączenie fabuły z trybem PvP, przez co nawet zwykłą eksplorację lub robienie questów fabularnych mogą zakłócać nam inne osoby o wrogich zamiarach, czyhające przynajmniej na ostatnie, co odkładamy. Na określone wyróżnienie zasługuje inny system rozwoju postaci, który nalicza kilka rodzajów doświadczenia w zależności od typu wybieranych przez graczy prac oraz sprawia, że nieużywana zdolność zostanie przez naszą skórę zapomniana. W wartość postępów rozgrywki, możemy zająć ponad setkę zróżnicowanych umiejętności, podzielonych na cztery podstawowe kategorie: fizyczne, kognitywne, bojowe i funkcjonalne. W zabawie nie zabrakło i tak całkiem sporych możliwości ulepszania broni. Bardzo istotnym czynnikiem konkurencje jest również aspekt survivalowy. Przedstawia się bowiem, że równie groźnym przeciwnikiem, co najemnicy konkurencyjnej korporacji, jest gwoli nas również samo miasto – wraz z panującymi tam warunkami i przenikającymi się na każdym etapie niebezpieczeństwami. Kontrolowana przez nas sytuacja może więc zginąć nie wyłącznie od kul przeciwnika, a i z powodu urazów, chorób, wycieńczenia, odwodnienia czy zatrucia substancjami promieniotwórczymi. Znaczy to, że aby przetrwać, musimy jeszcze nieustannie szukać żywności, wody, leków też nowych cennych przedmiotów.

Tryby gry

Produkcja studia Battlestate Games to z założenia gra sieciowa, nastawiona na wojnę i kooperację drużynową w zupełnie pięcioosobowych zespołach. Podstawowym zabiegiem są fabularne rajdy ograniczone czasowo, w jakich 12 osób mama się znaleźć wyjście z lokacji, walcząc zarówno między sobą, jak oraz z przeciwnikami kontrolowanymi przez SI oraz graczami zajmującymi się w bandytów. Gdy wykonamy wszystkie misje fabularne, do polskiej dyspozycji zostaje oddany największy rozmiar bez limitu czasowego, motywujący do eksploracji i interakcji z perspektywami NPC. Dla amatorów szybkich starć PvP przygotowano tryb Areny, gdzie na drobnych mapach gracze walczą ze sobą niczym gladiatorzy w walkach 1 na 1, 2 na 2 lub 4 na 4.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *