ELEX Download Pełna Wersja Gry na PC + Crack + Torrent do Pobrania

ELEX Download Pełna Wersja Gry na PC + Crack + Torrent do PobraniaELEX

ELEX Pobierz Grę + Crack

ELEX download

ELEX Tylko Crack Download

ELEX crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy.
RAM: 6 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 570 lub lepsza.
Dysk twardy: 20 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Elex Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania jest RPG-iem osadzonym w prawdziwym, fikcyjnym postapokaliptycznym świecie, w którym zaawansowana technika wymieszana jest z faktami magicznymi. Za powstanie projektu ważni są deweloperzy ze studia Piranha Bytes, a zatem twórcy cyklu Gothic.

W ruchu ponad dwudziestu lat pracy studio Piranha Bytes wyspecjalizowało się w tworzeniu rozbudowanych gier RPG. Jego debiutanckim pomysłem był bestsellerowy Gothic, jaki dał początek serii wielkiej na całym świecie. Po utracie uprawnień do firmy, kolejnym przedsięwzięciem zespołu był umiarkowanie ciepło przyjęty Risen, również osadzony w fantastycznym uniwersum. Mimo że w międzyczasie ekipa odzyskała prosta do kultowego już Gothica, nie zdecydowała się na stworzenie kontynuacji, której od lat domagają się fani. Zamiast tego inne działanie firmy, czyli opisywany tutaj Elex Download torrent Free wydany przez THQ Nordic, podąża w różnym kierunku, zabierając graczy w drogę do postapokaliptycznego świata z tematami science fiction. Motywy wyciągnięte z okazji słynnego Bezimiennego są tu jednak bardzo widoczne, także na tłu mechaniki rozgrywki, jak również formie warstwy fabularnej.

Akcja gry skazana stanowi w mrocznym, postapokaliptycznym uniwersum, gdzie współistnieją przy siebie zaawansowana technologia i magia. Elex Download Pełna Wersja PC przenosi graczy na planetę Magalan, w jaką wiele lat wcześniej uderzył meteoryt. Katastrofa doprowadziła do zniszczenia kwitnącej tam cywilizacji; na jej zgliszczach powstał dzisiejszy świat, zaludniony przez potomków nielicznych ocalałych. Wraz z meteorytem na Magalan przybyło jednak coś jeszcze – tajemniczy pierwiastek, tytułowy elex download polska wersja. Zapewnia on do prac uzbrojenia oraz stosowania magicznych umiejętności, jednak jego stosowanie niesie ze sobą i efekt uboczny – jego posiadacze powoli tracą ludzkie odczucia. Mimo to o złoża surowca poruszają się nieustanne walki. Nowe społeczeństwo Magalan wydała się na kilka obozów. Najmocniejszy spośród nich decydują tak zwani Albowie, frakcja o imperialistycznych zapędach, która na zysk nadużywania eleksu zatraciła człowieczeństwo i dostarcza się wyłącznie własnymi interesami. Do walki z Albami stają trzy drugie części: chodzący do zgodzie z naturą Berserkerzy, zaawansowani technologicznie Klerycy, a także stroniący z reszty świata Banici. W Elex download crack przygodę rozpoczynamy jako generał Albów, zdradzony przez swoich pobratymców i pozostawiony na pastwę losu. Bohater szczęśliwie przeżywa zdradę towarzyszy i inspiruje się w obozie Berserkerów, nie pamiętając wydarzeń ze znajomej przeszłości. Z tego elementu gracz może pokierować jego stanami – przemierzając świat, wykonując działania i wreszcie łącząc się z Berserkerami, Klerykami lub Banitami. Wszystka ze kart konfliktu jest różny pogląd na dolę i kontroluje zrealizować pewne plany, a w zamian za pomoc oferuje różnego typie nagrody: od magii, przez niekonwencjonalną broń, aż po potężną technologię.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *