Dream Alone Pełna Wersja Download i Crack

Dream Alone Pełna Wersja Download i Crack

Dream Alone Pełna Wersja Download i Crack

Dream Alone Download + Crack

Dream Alone download

Dream Alone Tylko Crack do Pobrania

Dream Alone crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7 / 8 / 10
Procesor: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
RAM: 2 GB RAM
Karta graficzna: ATi Radeon HD 2400 or NVIDIA GeForce 7600 or better
Dysk twardy: 4 GB dostępnej przestrzeniDwuwymiarowa platformówka wzbogacona o elementy horroru. Przejmujemy opiekę nad chłopcem próbującym odnaleźć mityczną Lady Death, aby spośród jej pomocą powstrzymać chorobę trapiącą ludzi jego rodzinnej wioski. Grę Dream Alone wyróżniają zdolności protagonisty potrafiącego przesuwać się do alternatywnej rzeczywistości i stworzyć swoją kopię (co daje na rozwiązanie niektórych zagadek lub odkrycie sekretów).

Dream Alone jest różną platformówką wzbogaconą o elementy horroru. Tytuł został sporządzony przez pewne studio WarSaw Games, a trafił na budowę PC Windows nakładem firmy Fat Dog Games, która umożliwia deweloperom indie w wydawaniu organizowanych przez nich produkcji.

Fabuła

Historia przedstawiona w Dream Alone zaczyna się w wiosce, której mieszkańcy zapadają w śpiączkę w sukcesu tajemniczej choroby. Kiedy rodzina głównego bohatera również pada ofiarą tej szczególnej zarazy, postanawia on pójść w czasochłonną i niebezpieczną podróż. Jego motywem jest odnalezienie mitycznej Lady Death, która, jak wskazuje, posiada wiele idącą na zakończenie epidemii.

Mechanika

W podzielonym na platformie PC Windows Dream Alone akcję obserwujemy z końcu. Na wczesny etap oka mechanika rozgrywki nie odbiega zbytnio od schematu, do jakiego przyzwyczaiły nas inne dwuwymiarowe platformówki. W trakcie zabawy przemierzamy więc zróżnicowane lokacje (protagonista wędruje między innymi przez mroczne lasy, posępne jaskinie, bagna czy fabryki) i uważamy licznych przeciwników, przeszkód i pułapek.

Tym wprawdzie, co daje Dream Alone, są unikalne zdolności chłopca. Protagonista potrafi powtarzać się do alternatywnej rzeczywistości, co jest dobre przede ludziom w trakcie rozwiązywania zagadek środowiskowych – dzięki temu sprawia się w miejsca zamknięte w drugi możliwość. Ponadto człowiek może wywołać własną kopię, co również kupi na rozwiązanie niektórych łamigłówek i np. na dezaktywację pułapek.

Kwestie techniczne

Dream Alone zwraca uwagę za sprawą oryginalnej oprawy audiowizualnej – całość czerpie garściami z horrorów i mrocznych baśni. Kreskówkowej stylistyce towarzyszy więc uboga kolorystyka (przez większość czasu sfera wizualna jest zagłębiona w stylach szarości), a w trakcie zmagań przygrywa nam klimatyczny soundtrack o minimalistycznym charakterze. Z pomocy na szeroki poziom brutalności omawiany tytuł jest skierowany przede wszystkim do starszych graczy.