Need for Speed: PayBack Pełna Wersja Gry na PC do Pobrania

Pobierz Pełną, Polską wersję gry Need For Speed Payback na PC!

Okładka Need for Speed: PaybackNeed for Speed: Payback to kolejna odsłona znanej serii gier wyścigowych, która zawita na nasze komputery i konsole już 10 listopada. Za produkcję odpowiada ekipa Ghost Games, która odpowiedzialna była za dwie poprzednie części – Need for Speed Rivals z 2013 roku oraz Need for Speed z roku 2015. Autorzy posiadają jednak znacznie większe doświadczenie w tworzeniu gier tego typu, jako iż studio to składa się w większości z pracowników zamkniętego już Criterion Games odpowiedzialnych m.in. za serie Burnout. Dodatkowo tytuł został stworzony przy współpracy z graczami, którzy podrzucili autorom część nowych pomysłów.

 

Need for Speed: Payback – Download Gra + Crack

Need for Speed: Payback Download


W Need for Speed: Payback spotykamy się z trójką bohaterów: Tylerem, Mac`iem oraz Jess. jeszcze do niedawna w ekipie były cztery osoby, ale dotychczasowa przyjaciółka zdradziła ich, pozostawiając z niczym. Układ z którym muszą się zmierzyć jest jednak wszechobecny, więc zemsta nie będzie prosta, a przyjaciele zdani są tylko na siebie.

need for speed payback crack

Pobierz tylko Crack do NFS Payback tutaj:

Need for Speed: Payback crack


Need for Speed: Payback należy do gatunku zręcznościowych gier wyścigowych – podobnież jak i poprzednie części serii. Akcja gry toczy się w otwartym mieście Fortune Valley. Podczas rozgrywki bierzemy udział w dużej ilości różnorodnych wyścigów, podzielonych na kilka głównych kategorii. Największą atrakcją są znane już fanom serii policyjne pościgi. Oprócz nich spotkamy się również z zwyczajną jazdą na czas, pojedynkach z innymi kierowcami, pokazów kaskaderskich i bitew samochodowych. Dużą niespodzianką dla graczy, jest umieszczenie w Need for Speed: Payback wyścigów terenowych.

Jeśli chodzi o pojazdy, to możemy spodziewać się ogromnej ich ilości. Samochody zostały podzielone na pięć kategorii: wyścig, drift, teren, drag i ucieczka. Jak sama nazwa wskazuje, każda z kategorii zawiera pojazdy odpowiednie do danego typu zawodów. W grze obecna jest również opcja modyfikacji aut pod kątem osiągów i wyglądu, a także przerabiania wraków na nowoczesne samochody.

Najciekawszym elementem jest jednak bez wątpienia to, że każdy z trójki bohaterów ma swoje własne umiejętności i charakter, dzięki czemu prowadzenie pojazdów każdym z nich będzie mocno się od siebie różniło.

Need for Speed: Payback torrent

Mikrotransakcje w grach nie są żadną nowością. Dla niektórych gier jest to wręcz jedyny sposób na zarobek, w dodatku wcale nie mały. Większość graczy patrzy na nie dość krytycznie. Zwłaszcza jeśli zawierają się one w grze, która wcale nie jest tania. Need for Speed: Payback również nie obyło się bez tego rozwiązania i część rzeczy w grze, będzie można zdobyć wyłącznie za prawdziwą gotówkę. Na szczęście mają to być tylko przedmioty kosmetyczne.

Need for Speed: Payback do pobrania to solidnie zapowiadająca się gra z bogatą historią. Jak wypadnie tym razem. Zobaczymy już niedługo.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *