Download Frostpunk Pełna Wersja + Crack do Pobrania

Download Frostpunk Pełna Wersja + Crack do PobraniaFrostpunk

Frostpunk Download Gra + Crack

Frostpunk download

Frostpunk Tylko Crack do Pobrania

Frostpunk crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i3 lub lepszy...
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 25 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Kolejna gra studia 11 bit, które swoje jest póz. z kolei Anomaly oraz This War of Mine. Tym razem mamy do rezygnowania z survivalem. Gracze dochodzą do mroźnego świata, gdzie muszą zabiegać o przetrwanie, dokonując bardzo dużych wyborów.

Frostpunk Download Pełna Wersja na PC Windows to nowa produkcja studia 11 bit danego z linii Anomaly i sztuki This War of Mine. Stanowi wówczas dobry projekt skupiony na tematach survivalu, przeznaczony dla dojrzałych odbiorców. Gra stawia przed nami pytanie: co się stanie, gdy ludzie znajdą się na możliwości wytrzymałości?

Fabuła

Akcja produkcji przeprowadza się w świecie o nieprzyjaznym, mroźnym klimacie, który w decydującym stopniu wpłynął na kształt społeczeństwa. By przetrwać, ludzie postawili na siłę tworzoną przez silniki parowe, a toż nie wystarcza – społeczeństwo w niniejszej jakości nie zdaje egzaminu również pragnie się zmienić, by ocaleć. Wydarzenia przedstawione we Frostpunk Download Crack pokazują alternatywną historię XIX wieku. Deweloperzy nie od razu określają jak dołączyło do całego zlodowacenia i jakie istniały jego podstawy – elementy układanki znajdujemy sami podczas rozgrywki.

Mechanika

Rozgrywka polega na prowadzeniu całym społeczeństwem zamieszkującym ostatnie ludzkie miasto w ramach systemu opierającego się na gatunkach RTS i survival. Oczywiście dobro wartości nie zawsze pozytywnie przychodzi na życie większej liczby osób, więc gameplay często skłania nas do tworzenia trudnych wyborów, podejmowania trudnych wadzie i poświęcania niektórych podopiecznych, by inni byliśmy okazję na przetrwanie. Mechanika rozgrywki napędzana jest poprzez wykreowaną przez deweloperów XIX-wieczną technologię, zezwalającą na roztapianie wszechobecnego lodu i zamienianie wody w parę, która zjadana jest do napędzania parowych silników.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Frostpunk Download Torrent Pobierz na PC Windows stanowi szczególnie rozpowszechniona. Deweloperzy postanowili bowiem stworzyć kontrast pomiędzy chłodnymi barwami reprezentującymi naturę oraz jasnymi kolorami, symbolizującymi pozostałości po cywilizacji. Twórcy pod względem artystycznym rozwijali się m.in. grą akcji Dishonored. Ale o muzykę zatroszczył się kompozytor Piotr Musiał, dany z soundtracku do Wiedźmin 3: Natura i wino. Także w działalnościach nad grą uczestniczyło studio filmowe Platige Image, które współpracowało wcześniej m.in. z CD Projektem.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *