Dark Rose Valkyrie Download Pełna Wersja gry na PC i Crack do Pobrania

Dark Rose Valkyrie Download Pełna Wersja gry na PC i Crack do Pobrania

Dark Rose Valkyrie Download Pełna Wersja gry na PC i Crack do Pobrania

Dark Rose Valkyrie Gra + Crack

Dark Rose Valkyrie download

Dark Rose Valkyrie Tylko Crack

Dark Rose Valkyrie crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7, 64bit
Procesor: Intel i5 2.3 GHz or equivalent
RAM: 6 GB RAM
Karta graficzna: Graphics card with 1GB VRAM or more and compatibility with Direct X 11.0 or higherKlasyczna gra jRPG osadzona w alternatywnej rzeczywistości roku 1929, w jakiej ludzkość musi zmierzyć się z pozaziemskim wirusem zamieniającym ofiary w złe bestie. Gracze zajmują się w kapitana specjalnego oddziału japońskiej armii wyznaczonego do eliminacji zarażonych. Poza walką gracze muszą dokładnie śledzić poczynania podopiecznych, bowiem umieszcza się wśród nich agent wroga.

Dark Rose Valkyrie na PC Windows to poważna gra jRPG osadzona w alternatywnej rzeczywistości, w jakiej ludzkość konkuruje z monstrami napisanymi przez pozaziemski wirus. Producentem atrakcji jest japońskie studio Compile Heart, doskonale znane dzięki serii Hyperdimension Neptunia, a ponadto wielu różnym inspirowanym nią jRPG-om. W rolach nad tytułem gościnnie uczestniczyło dwóch podstawowych twórców popularnego cyklu Tales of. Chodzi tutaj o projektanta postaci Kosukego Fujishimę, a ponadto scenarzystę Takumiego Miyajimę.

Fabuła

Historia opowiedziana w Dark Rose Valkyrie przeprowadza się w alternatywnej rzeczywistości, w jakiej w 1929 roku na Podłogę spadł meteoryt zawierający pozaziemski wirus. Zakażeni przez niego mieszkańce zmieniają się w przerażające stwory nazywane powszechnie Chimerami. W niewielkim czasie ofiarą wirusa padało blisko trzy procent całej populacji świata. W sumy na zagrożenie Japonia zamknęła swoje granice i przygotowała specjalne siły uderzeniowe, dysponujące unikalnym uzbrojeniem, których celem jest walka z Chęciami. Gracze zabierają się w kapitana Asahiego Shiramine dowodzącego jednym z zespołów konkurujących z monstrami. Wśród jego ciężarów jest chronienie swoich podopiecznych, potrafiących być uśpionymi agentami Chimery, jacy w najbardziej niespodziewanym momencie wpadną w postępuje broni.

Mechanika

Dark Rose Valkyrie przypomina pod wieloma względami inne produkcje studia Compile Heart. Dowodzimy kilkuosobową drużyną, przemierzając rozległe, lecz pozbawione postaci niezależnych czy możliwości interakcji z otoczeniem trójwymiarowe lokacje, będące wielorakiego sposobie podziemia czy mieszkania budynków. Dysponujemy bazą wypadową, gdzie dajemy się w kolejny ekwipunek i bierzemy kolejne misje od przełożonych. Pojedynki odbywają się na indywidualnych arenach, po wpadnięciu w związek z wrogami przemieszczającymi się po mapie. Same walki funkcjonują w porządku turowym. Gracze mogą jednak wyjaśniać na kolejność ataków, stosując specjalne sztuk i combosy spowalniające przeciwników.

Ważna część interakcji pomiędzy postaciami została ujęta w jakości danej z visual novel. Znaczną częścią Dark Rose Valkyrie jest sposób przeprowadzania wywiadów z podkomendnymi, w których przez zadawanie pytań staramy się odkryć, a potem zdecydować, który z członków zespołu jest zdrajcą. Gra losowo wybiera podwójnego agenta przy każdym rozpoczęciu nowej rozgrywki.

Kwestie techniczne

Oprawa audiowizualna Dark Rose Valkyrie nie odbiega od standardów wskazanych przez nowe atrakcje Compile Heart. Jesteśmy wówczas do pracowania z co najwyżej poprawną trójwymiarową grafiką, pozbawioną jakichkolwiek zaawansowanych sztuczek i efektów, do których przyzwyczaiły nas wysokobudżetowe produkcje z wyborze. Silną stroną gry pozostają jednak projekty i dwuwymiarowe portrety postaci autorstwa mówionego już Kosukego Fujishimy.