Crisis on the Planet of the Apes Pełna Wersja do Pobrania i Crack Download na PC

Crisis on the Planet of the Apes Pełna Wersja do Pobrania i Crack Download na PC

Crisis on the Planet of the Apes Pełna Wersja do Pobrania i Crack Download na PC

Crisis on the Planet of the Apes Download Pełna Wersja i Crack

Crisis on the Planet of the Apes download

Crisis on the Planet of the Apes Tylko Crack [DOWNLOAD]

Crisis on the Planet of the Apes crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 8.1 lub nowszy
Procesor: Intel i3-6100 / AMD Ryzen 3 1200, FX4350 lub greater
RAM: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 470 lub greater
Dysk twardy: 8 GB dostępnej przestrzeniGra akcji przygotowana przez firmy FoxNext VR Studio oraz Imaginati. W Crisis on the Planet of the Apes wcielamy się w poszczególną z inteligentnych małp, rozumianą jako Specimen 139. Naszym założeniem jest ucieczka z agencji naukowej i uzupełnienie do plemienia, któremu prowadzi dany z filmów Cezar.

Crisis on the Planet of the Apes jest grą akcji, opracowaną z wiedzą o wyborach rzeczywistości wirtualnej. Produkcja, będąca efektem współpracy pomiędzy firmami FoxNext VR Studio oraz Imaginati, trafiła między innymi na platformę PC Windows.

Fabuła

Akcja Crisis on the Planet of the Apes została osadzona pomiędzy wydarzeniami wprowadzonymi w filmach Geneza Planety Małp oraz Ewolucja Planety Małp. Po pięciu latach od początku epidemii, która pozbawiła bycia trzy miliardy ludzi, inteligentny naczelny znany jako Specimen 139 zostaje przechwycony przez wojsko i przetransportowany do placówki naukowej na północy stanu Kalifornia. To właśnie w ostatniego klienta dodaje się gracz, i jego zagadnieniem jest ucieczka z systemu ciekawego i przyłączenie do plemienia, któremu prowadzi znany z filmów Cezar. Na szczęście protagonista nie jest sam – może wynosić na łaskę innych małp obdarzonych inteligencją, czyli Bone'a oraz Speara.

Mechanika

W podzielonym na budowie PC Windows Crisis on the Planet of the Apes akcję obserwujemy z strony liczby osoby (FPP). W trakcie zabawy angażujemy się przede wszystkim eksploracją lokacji oraz walką z przeciwnikami. Specimen 139 nie jest bezbronny, gdyż robi doskonały użytek nie właśnie z osobnych pięści, tylko oraz ze znalezionego po drodze oręża.

Gra wykorzystuje zarówno same gogle (dzięki jakim możemy łatwo rozglądać się po otoczeniu), kiedy również przeznaczone kontrolery ruchowe. Przy usłudze tych dodatkowych potrafimy nie tylko podnosić przedmioty czy celować z stoi palnej, a i zatrzymywać się za osłonami, wspinać na fakty otoczenia lub nawet przemieszczać po lokacjach. Autorzy wykorzystali oryginalny system zarządzania, w którym przejmowanie się wymaga kołysania ramionami, co ma odzwierciedlać sposób, w który postępują małpy. Chcąc zwiększyć imersję, deweloperzy ograniczyli do niezbędnego minimum elementy interfejsu.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika Crisis on the Planet of the Apes prezentuje przyzwoity poziom wykonania, często kiedy na standardy gier opracowanych z świadomością o wyborach rzeczywistości wirtualnej. Tytuł potrzebuje do gry tak gogli VR, kiedy również kierowanych kontrolerów ruchowych.