Cattle and Crops Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania PC

Cattle and Crops Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania PC
Cattle and Crops

Cattle and Crops Download + Crack
Cattle and Crops download

Cattle and Crops Tylko Crack PobierzCattle and Crops crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Dual-Core 2 GHz lub lepszy.
RAM: 4 GB.
Karta graficzna: GeForce GTX 560 / ATI Radeon 6700 HD lub lepsza.
Dysk twardy: 20 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Cattle and Crops Download Polska Wersja to symulator farmy opracowany przez niemieckie studio Masterbrain Bytes, które zebrało środki na produkcję podczas działalności na Kickstarterze. W poznaniu z indywidualnych tego typu atrakcji jest wtedy bardzo rozbudowana pozycja, zapewniająca mnóstwo ofercie w moc czynnikach.

Mechanika

W Cattle and Crops Download Pełna Wersja do Pobrania na platformę PC Windows chodzi oczywiście o prowadzenie gospodarstwa, przecież nie zdarza się to zaledwie do zasiewania ziemie i zbierania plonów. By dobrze radzić sobie w świecie gry, należy opanować poszczególne samochody i organizacje, będące odpowiednikami prawdziwych produktów z takich firm jak: Claas, Dammann, Horsch, Hawe, Stapel czy Mercedes-Benz. Model jazdy został starannie dopracowany – na prowadzenie wpływa chociażby rodzaj gleby po jakiej się poruszamy, a wrażenia potęgują szczegóły pokroju realistycznego udźwiękowienia czy możliwości ustawiania lusterek. Rzeczy na znacznym polu jest mnóstwo, dlatego warto zatrudnić ludzi do współprac. Robotnikom można przydzielać rozmaite zadania – od transportowania owoców, przez użyźnianie gleby, aż po przejmowanie się zwierzętami. Także z okresem kupują oni sprawdzenie działające na efektywność ich robienia. Zwierzęta gospodarskie to następny element układanki. Jeżeli zdecydujemy się na ich hodowlę, należy zatroszczyć się przede każdym o właściwe pożywienie. Też wymagamy im czyścic zagrody i zapobiegać chorobom. Do tego każdego dochodzi jeszcze realistyczny system pogodowy: długa susza zmusza nas do doprowadzenia wody na miejsce, bowiem w szczególnym przypadku uprawy zmarnieją. Z zmianie ciągłe deszcze znacznie utrudniają prowadzenie pojazdów, ponieważ podłoże zamienia się w błoto. Co dobre, deweloperzy z Masterbrain Bytes chcieli, by Cattle and Crops Download Crack na PC było pozą nie ale dla weteranów gatunku, więc jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z symulatorami farmy, to możecie znacząco ułatwić sobie zabawę, wyłączając w drogach wpływ pogody na rozgrywkę, zmieniając realistyczną fizykę na sposób wybaczający błędy itd.

Tryby gry

Ekipa Masterbrain Bytes przyszykowała trzy główne formy zabawy. Ważnym jest kampania fabularna, w której wymagamy po prostu wieść życie rolnika, rozwijając swoją farmę. Sandbox Mode kupi na rozgrywkę bez żadnych ograniczeń (brak specjalizacji postaci, punktów doświadczenia itd.). Dodatkowo w Cattle and Crops Download za Friko na budowę PC Windows widoczny jest multiplayer. Możemy w nim wywoływać innych graczy o korzyść w postępowaniu gospodarstwa lub ciż pomagać znajomym.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *