Car Mechanic Simulator 2018 Download Pełna Wersja + Crack Pobierz PC

Car Mechanic Simulator 2018 Download Pełna Wersja + Crack Pobierz PCcar mechanic simulator 2017

Car Mechanic Simulator 2018 GRA + Crack Download

Car Mechanic Simulator 2018 download

Car Mechanic Simulator 2018 Tylko Crack Pobierz

Car Mechanic Simulator 2018 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Dual Core 3.0GHz lub lepszy.
RAM: 4 GB.
Karta graficzna: nVIDIA GeForce 8800 GT lub lepsza.
Dysk twardy: 15 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Car Mechanic Simulator 2018 Download Crack wzywa graczy do napraw, malowania, dostrajania i prowadzenia samochodów. Znajdź nowe, wyjątkowe samochody w nowym module Barn Find i module Junkyard. Możesz nawet dodać własny samochód w Edytorze Samochodów. Zbuduj i rozbuduj usługę naprawczą w tej niesamowicie szczegółowej i wysoce realistycznej grze symulacyjnej, gdzie uwagę na szczegóły samochodu jest zadziwiająca. Wszystko to ma nową, fotorealistyczną grafikę. Wyposażony w więcej samochodów (40+), więcej narzędzi (10+), więcej opcji i więcej części (1000+) niż kiedykolwiek wcześniej. Nadszedł czas na zwinięcie rękawów i rozpoczęcie pracy!

Car Mechanic Simulator 2018 Download Pełna Wersja Pobierz na PC zawiera również aukcje samochodowe, w których stare samochody są dostępne do odsprzedaży lub zakupione do kolekcji. Dzięki włączeniu trybu fotograficznego możesz robić wspaniałe zdjęcia przed i po, a liczba niespotykanych losowo losowych misji rozgrywanych przez gry sprawi, że będziesz bardziej zajęty (i brudny).

Każda misja ma swoje własne wyzwanie, niezależnie od trudności i ograniczeń czasowych. Jeśli potrzebne są dodatkowe i dodatkowe narzędzia, można je kupić. Możesz ostatecznie uaktualnić swój garaż, aby obejmować konkretne urządzenia, takie jak lakiernik czy magazyn części.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *