Brawl Stars Hack – Darmowe Gemy do Gry po Polsku [2019]

Doładuj nielimitowaną ilość gemów w Brawl Stars

Brawl Stars Hack 2019Witaj na naszej stronie, po długich próbach udało nam się stworzyć Bral Stars Hack po Polsku, który doładuje Ci gemy zupełnie za darmo i bez limitów, jedyne co musisz zrobić to skorzystać z naszego narzędzia i gotowe! Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i przeprowadzi cię krok po kroku przez cały proces, dzięki czemu nie będziesz musiał się męczyć z pobieraniem specjalnych programów itp…

Skorzystaj z generatora już dziś.


Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść do Brawl Stars Gems Generator:

brawl stars hack po polsku

Instrukcja obsługi:

  • Wpisz swój Google Play (Android) lub AppStore (iOS – iPhone) e-mail.
  • Wybierz ilość gemów, które chcesz doładować.
  • Przejdź do następnego kroku generatora przez przycisk.
  • Poczekaj kilkanaście sekund i wykonaj instrukcje widoczne na ekranie.
  • Gotowe! Ciesz się nielimitowaną ilością gemów.

brawl stars darmowe gemy


Jak działa Brawl Stars cheat?

Działanie jest proste, stworzyliśmy specjalny generator, w którym podajesz wymagane dane oraz ilość gemów i przechodzisz przez następne kroki aplikacji, aby gemy zostały doładowane.

Czy to jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak! Nie wymagamy od Ciebie podawania żadnych haseł, a cały proces połączenia z serwerami Brawl Stars jest szyfrowany, dlatego też nie ma możliwości wyłapania bana czy czegoś podobnego, twórcy gry nigdy się nie dowiedzą, że korzystałeś z tego narzędzia.


Informacje o grze Brawl Stars:

Brawl Stars to przygotowana przez Supercell gra na systemy mobilne Android i iOS. W grze we współpracy ze swoją drużyną przyjdzie nam się zmierzyć z licznymi bossami, stawić czoła wyzwaniom w postaci obrony i rabunku sejfu oraz zabawić się w stylu battle royale. Z wizualnego punktu widzenia, możemy raczyć się kreskówkową grafiką i całkiem przyjemnymi dla oka animacjami. Wszystkie nasze postępy dostępne są pod postacią statystyk.

brawl stars diamenty za darmo

Brawl Stars – MOBA z elementami strzelanek na Android i iOS

Brawl Stars to gra zręcznościowa plasująca się gdzieś pomiędzy segmentem moba i casualową strzelanką.  Tym razem nie spotkamy się z uniwersum znanym z Clash of Clans czy Clash Royale. Supercell znając potrzeby swoich graczy, zdecydował się na wprowadzenie gruntownych zmian dając nam przy tym możliwość gry jednym z 22 bohaterów.

Gra w internecie zbiera świetne oceny. Według recenzentów Brawl Stars to lepsza alternatywa dla Clash Royale w alternatywnym, zaprojektowanym na nowo świecie. Trzeba przyznać, że po tylu latach rozgrywki poprzednie uniwersum graczom mogło się już nieco przejść. Sterowanie odbywać może się na dwa sposoby: przy użyciu dotyku i wskazywania miejsca docelowego/wystrzału lub łatwiej – z pomocą joysticka dostępnego na boku ekranu. Postacie rozwijane są w trakcie rozgrywki – po jej zakończeniu są resetowane aczkolwiek osobiste osiągnięcia są zapisywane w historii rozgrywek na prywatnym koncie.

Brawl – sens gry i podstawa rozgrywki

W Brawl Stars możemy grać tak, jak nam się spodoba. Mnogość dostępnych trybów gry daje swobodę wyboru i nie wymusza gry na tej samej mapie aż do znudzenia. Dla wielu osób wadą może być ciągła rotacja eventów następująca co 24 godziny. Pojawiają się też doniesienia o kiepskim dopasowywaniu graczy – nierzadko zwykli amatorzy na swojej drodze napotykają profesjonalistów.

Poza tym, w Brawl stars mamy 7 typów eventów. W ciągu jednej doby dostępne może być ich 5 jednocześnie – po tym czasie następuje rotacja.

Tryb showdown – battle royale dla 6 graczy – może być uczęszczany przez 2 drużyny po 3 graczy. Polega na przetrwaniu jednostki do końca rozgrywki. Wygrać może cała drużyna, jak i jeden solowy gracz. Sojusznicy mogą się wzajemnie wskrzeszać.

Tryb gem grab – w środku mapy co jakiś czas pokazuje się nowy klejnot, aż do momentu wystąpienia maksymalnej liczby 29 klejnotów. W momencie, gdy jedna z drużyn zbierze 10 lub więcej klejnotów, rozpoczyna się odliczanie. Wygrywa drużyna, której uda się przytrzymać więcej niż 10 klejnotów przez okres 15 sekund. Po upuszczeniu klejnotów, licznik resetuje się, a zadanie musi zostać wykonane od nowa.

Tryb bounty – kolejny tryb, gdzie spotykają się 2 drużyny po 3 graczy. Polega na zbieraniu gwiazdek. Gwiazdka przyznawana jest w momencie zabójstwa, a tracona w momencie śmierci. Wygrywa osoba, która będzie w posiadaniu największej liczby gwiazdek po upływie wyznaczonego czasu.

Tryb brawl ball – tryb 3 vs 3 dla fanów sportu. Aby wygrać, należy dwukrotnie trafić do bramki przeciwnika. Pomocna okazuje się super moc, która w tym przypadku zwiększa zasięg naszego kopnięcia. Jeśli pojedynek zakończy się remisem, wraz z murawą usuwane są przeszkody – wygrywa pierwsza bramka w dogrywce.

Tryb heist – obie 3-osobowe drużyny posiadają swój sejf. Drużyna, która lepiej rozłoży swoje siły, broniąc swojego sejfu i zadając więcej obrażeń w sejf przeciwny – wygrywa. Całość trwa 2 minuty 30 sekund.

Boss fight – 3 brawlerów zbiera się w jednej drużynie stawiając czoła maszynowemu bossowi. Warunkiem wygranej jest pozostanie jednego gracza przy użyciu. Zwycięstwo związane jest ze zwiększonym poziomem trudności w kolejnej walce z bossem.

Jak efektywnie rozpocząć grę w Brawl Stars?

Decydując się na rozpoczęcie zabawy w jakiejkolwiek grze, powinniśmy poznać szereg podstawowych zasad i tipów, które przełożą się na efektywny i przyjemny start. Po pomniejszym zapoznaniu się ze wszystkimi trybami, przyjdzie czas na konieczność wyszlifowania i udowodnienia swoich dotychczasowych umiejętności. Ponieważ Brawl Stars jest grą moba, będą obowiązywały tutaj te reguły, co w innych grach tego rodzaju. Jako początkujący, warto trzymać się następujących zasad:

  • wybieraj takie postacie, którymi gra ci się wygodnie, ale pamiętaj, że jeżeli nie masz w drużynie wsparcia czy tanka, nie najlepszym wyborem może być wybranie drugiego strzelca,
  • wycofaj się z pola walki, jeśli masz wrażenie, że zaraz skończy ci się całe zdrowie – nie rzucaj się z motyką na słońce,
  • unikaj ataków przeciwnika tak często jak to tylko możliwe – z początku może wydawać się to męczące, jednak wraz z wykształceniem wyczucia po czasie pozwoli na dominację – technikę uników dostosuj do swojego oponenta,
  • wykorzystaj specyfikę i osobnicze cechy swojego bohatera np. truciznę czy ataki długodystansowe – pamiętaj też o charakterystycznych umiejętnościach swoich przeciwników (np. leczenie w decydujących o zwycięstwie chwilach),
  • w Brawl Stars stawianie wyłącznie na jednego bohatera w każdej rozgrywce średnio się sprawdza – najlepiej wybierać postacie dostosowane do określonych trybów i map.

Mikrotransakcje i pudełka

Jak przypadło na produkcję supercellu, gra napakowana jest mikrotransakcjami i możliwościami przyspieszenia swojego rozwoju za fizyczną walutę (do czego jesteśmy notorycznie zachęcani). Za fizyczne pieniądze możemy nabyć odnowione na potrzeby nowej produkcji Gemy. Gemy pełniące formę wirtualnej waluty możemy wymienić na Brawl Boxy (również big i mega), skórki do postaci, tokeny, mnożniki i monety (coiny). Mniejsze ilości możemy wylosować przez otwieranie tradycyjnych boxów. Szansa na wylosowanie klejnotów ze skrzyni wynosi 9%, możemy znaleźć w nich 3, 5, 8 lub 12 gemów.

Cena jednostkowa za klejnoty spada wraz z ilością, w jaką chcemy się zaopatrzyć. Za $1,99 otrzymamy 30 gemów, za $20 – 360 gemów, natomiast za $100 – nabędziemy aż 2000 sztuk. Wraz z levelowaniem postaci, otrzymujemy oferty promocyjne. Po osiągnięciu 5 poziomu za $2 otrzymamy zestaw: 1 mega brawl box + 30 gemów, na levelu 35 za $20 do standardowych 360 gemów, dostaniemy 5 mega boxów. Na 75 lvlu czeka na nas oferta za $15: 2 mega boxy, 170 gemów i 3500 monet. Dostępne są również paczki powitalne dla nowych graczy i poza wymienionymi, specjalne oferty na poziomy: 15, 25, 50.

W pudełkach znajdziemy boostery coinów (x2), zasoby (np. gemy, monety, power pointy), rzadziej bohaterów, a także tickety. Ciekawostką dla nowych graczy może być to, że szansa na wylosowanie brawlera wraz z kolejnymi otwarciami kumuluje się. Dlatego konsekwentnie otwierając pudełka, prędzej czy później wylosujemy nową postać.

Pudełka możemy otrzymać za kolekcjonowanie tokenów i star tokenów. Zarówno tokeny, jak i star tokeny zbierzemy w trakcie trwania eventów. Tokeny można zdobyć na więcej sposobów: po awansowaniu na kolejny poziom i po otrzymaniu trofeum.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *