Battlefield 1: W imię cara DLC Do Pobrania i Crack Download

Battlefield 1: W imię cara DLC Do Pobrania i Crack DownloadBattlefield 1: W imię cara

Battlefield 1: W imię cara DLC + Crack Pobierz

Battlefield 1: W imię cara download

Battlefield 1: W imię cara + Pełna Wersja Battlefield 1 Download

Battlefield 1: W imię cara crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 lub lepszy...
RAM: 8 GB
Karta graficzna: Z 2 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 10 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Drugie rozszerzenie do Battlefield 1. Gracze wchodzą na najważniejszy przód I wojny światowej, otrzymując możliwość stanięcia do walki w układach rosyjskiej armii. DLC wprowadza sześć nowych map, dodatkowe uzbrojenie, nowy sposób rozgrywki, a dodatkowo szereg pojazdów, na czele z nowym behemotem.

Battlefield 1: W imię cara jest drugim oficjalnym dodatkiem do Battlefield 1 – bestsellerowego FPS-a opracowanego przez studio DICE. Także jak istotna wersja gry, rozszerzenie pojawiło się między innymi na platformie PC Windows. Jak wskazuje tytuł, add-on pozwala graczom stanąć po stronie rosyjskiej armii, w której szeregach trafiają na najwyższy przód I wojny światowej.

Battlefield 1: W imię cara wprowadza sześć nowych map, co zabiera się na granica wzięcia udziału między innymi w akcji Brusiłowa w Galicji, starciach na skutym lodem archipelagu podczas Operacji Albion także w akcjach w wąwozach Przełęczy Łupkowskiej. Ponadto DLC oferuje jedenaście różnych sposobów uzbrojenia (jak choćby karabin Mosin-Nagant M91 i granaty Russian Standard 1912), a także dodatkowe pojazdy – mowa o pojeździe pancernym Garford-Putiłow, okręcie desantowym Y-Lighter także o różnym behemocie, czyli ciężkim, czterosilnikowym bombowcu Ilja Muromiec. W opisywanym dodatku pojawia się również jazda w stronie legendarnej Husarii.

Wraz z Battlefield 1: W imię cara rozszerzeniu uległa gama dostępnych trybów gry. Nowym wariantem rozgrywki jest Zrzut zaopatrzenia (ang. Supply Drop), w którym korzystamy start w starciach o tytułowe zapasy dla armii, zrzucane z samolotów latających nad polem bitwy. Ponadto wyżej wspomniana Ofensywa Brusiłowa odnalazłaby się wśród świadczonych przez dodatek, nowych Operacji. Standardowo, wśród świeżej zawartości nie brakuje nowych medali, nieśmiertelników oraz gwiazdek za służbę.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *