Battlefield 1 Download Pełna Wersja i Multiplayer Crack Pobierz

Battlefield 1 Download Pełna Wersja i Multiplayer Crack Pobierzbattlefield 1

Battlefield 1 Download GRA + Crack

battlefield 1 download

Battlefield 1 Tylko Crack do Pobrania

battlefield 1 crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: AMD FX-6350 lub lepszy.
RAM: 8 GB
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 2GB lub lepsza.
Dysk twardy: 50 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Kolejna pełnoprawna odsłona popularnej serii strzelanin FPP, prowadzonej we zgodzie firmy Electronic Arts ze studiem EA DICE. Battlefield 1 przenosi nas w dość inne dla serii warunki I wojny światowej, a fabułę gry śledzimy z faktu widzenia kilku innych postaci, jakim informacje było być w Znacznej Wojnie. Pod względem mechaniki tytuł stanowi powrót do korzeni cyklu, oferując większe, bardziej przyjazne mapy oraz liczną swobodę działania.

Battlefield 1 to dodatkowa pełnoprawna odsłona samej spośród najprostszych serii pierwszoosobowych strzelanin, ukierunkowanych na uroczystość w systemie multiplayer. Cykl zadebiutował w 2002 roku grą Battlefield 1942 i doczekał się czterech stronie i kilku spin-offów – w współczesnym Battlefield Vietnam, Battlefield 2142, Battlefield: Bad Company i Battlefield Hardline. Za powstanie nowej pozycji z kolei mówią jej podstawowi twórcy ze studia DICE, które od 2006 roku jest częścią koncernu Electronic Arts. Nowa odsłona serii Battlefield została oficjalnie zapowiedziana w dniu 6 maja 2016 roku, a wyświetliła się 21 października na trzech najważniejszych platformach sprzętowych. Wersja na PC Windows tradycyjnie góruje nad swoimi konsolowymi odpowiednikami pod względem jakości grafiki i wyboru tanich opcji konfiguracyjnych.

Jak radzi tytuł, Battlefield 1 przenosi nas w całkowicie inne dla serii – tylko także niezwykle rzadko stosowane przez twórców gier wideo – dane I wojny światowej. Fabuła ukazuje nam wszystek konflikt z strony pięciu niezależnych bohaterów, którym przyszło przebywać w ważnym z ważnych konfliktów zbrojnych XX wieku. Wraz spośród nimi istniejemy świadkami narodzin wojny totalnej, która – wbrew powszechnemu mniemaniu – przyniosła ze sobą największą rewolucję technologiczną w dziejach sztuki wojennej. To teraz w latach 1914-1918 po raz pierwszy skorzystano z całych możliwości artylerii, miotaczy ognia czy gazów bojowych, upowszechniono czołgi i karabiny maszynowe, jak też zaczęto wykorzystywać wsparcie lotnictwa. W czasie kampanii fabularnej bierzemy start w drinkach z największych bitew w sprawy ludzkości, przeprowadzających się na nowych frontach Wielkiej Wojny: od małych uliczek francuskich miasteczek, poprzez silnie bronione forty we włoskich Alpach, aż po spalone słońcem pustynie Arabii.

Pod względem mechaniki Battlefield 1 stanowi swoisty powrót do korzeni serii, wrzucając graczy w sam sposób działań wojennych i organizując im niezwykle większą swobodę działania, niż zajmowałoby to miejsce w nowych odsłonach cyklu. Poszczególne misje ruszają się tu na rozleglejszych również dużo otwartych mapach, co ma idealne przeciwieństwo dosyć liniowych i grających się w półzamkniętych lokacjach zajęć z Battlefielda 3 i Battlefielda 4. Specyficzne dane I wojny światowej znalazły oczywiście swoje odzwierciedlenie także w użytkowanym uzbrojeniu czy pojazdach, kiedy a w zupełnie odmiennym stylu walki. Starcia w Battlefield 1 broniły się brutalniejsze oraz zawierają bardziej indywidualny charakter, gdyż znacznie większy nacisk dano na kampanię w zwarciu, np. za pomocą saperek czy bagnetów. Poza żołnierzami piechoty, gra pozwoli nam jeszcze pokierować m.in. różnorodnymi samolotami (zarówno szturmowymi, jak również myśliwcami oraz bombowcami), trzema typami czołgów, a też dysponującymi wielką siłą ognia behemotami: pancernikiem, sterowcem i pociągiem pancernym. Co niezwykle duże, prowadzenie poszczególnych osób bardzo oryginalni się od siebie – chociażby w obszarze samochodów tego tegoż typu – tak to umiejętność kontrolowania np. lekkiego czołgu zapewne nie wystarczyć do sprawnego pokierowania jego cięższym modelem. Atrakcyjnym dodatkiem jest jeszcze możliwość przyłączenia się w jeźdźca kawalerii i podejmowania udziału w grze bezpośrednio z końskiego grzbietu.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *