Absolver Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PC

Absolver Download Pełna Wersja i Crack do Pobrania na PCAbsolver

Absolver Download Gra + Crack

Absolver download

Absolver Tylko Crack do Pobrania

Absolver crackWymaganie sprzętowe:

System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i7 lub lepszy...
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Z 1 GB Wbudowanej Pamięci.
Dysk twardy: 11 GB Wolnego Miejsca na Dysku.Absolver to przygotowana z chęcią o pecetach gra akcji osadzona w warunkach fantasy, w jakiej wydarzenia podawane są z możliwości TPP. Jej uczuciem jest znacznie rozbudowany system walki w zwarciu, zarówno wręcz, kiedy również za pomocą broni białej. Gra idzie na grę solo również w współprac, oraz na konkurowanie z kolejnymi graczami na arenach PvP.

Absolver to przekazana na podstawę PC Windows trzecioosobowa gra akcji utrzymana w czasie fantasy. Istnieje zatem debiutancka produkcja francuskiego studia Sloclap, założonego przez weteranów branży, którzy wcześniej w nazwie Ubisoft pracowali nad Watch Dogs i kilkoma odsłonami serii Tom Clancy’s Ghost Recon.

Fabuła

Akcja toczy się w stylizowanej na Daleki Wschód krainie fantasy, na placach imperium Adal. Przed laty istniała ostatnie spora nacja, a jej wartość od wielu lat coraz dużo słabnie. Gra podejmuje się wkrótce po tym, jak organizację w Adal zdobyła druga grupa znana jako Guides, chcąca przywrócić imperium jego stary blask. W obecnym końca powołana zostaje organizacja Absolvers, czyli elitarni wojownicy, będący zbyt zadanie zagwarantować trwałość i spokój. Gracz dodaje się w samego spośród kandydatów pragnących dobrać do tego zakonu.

Mechanika

W zamieszczonym na platformę PC Windows Absolver zwracamy się eksploracją, wykonywaniem zadań i przede wszystkim walką. Sercem gry stanowi wyjątkowo rozbudowany system okazji na złym dystansie. Gra pozwala zmieniać się między czterema stylami walki, a w ich ramach czerpać z wielkiego arsenału broni białej bądź same liczyć na wartości pięści. Mechanika umożliwia wyprowadzanie wielu ludzi razy i kontr, parowanie, wykonywanie uników oraz fint. Sami i opracowujemy własne kombosy, wchodząc w określonym menu kombinacje ataków, pasujące do wykorzystywanych przez nas taktyk. Spośród tego wszelkiego robimy użytek na prawdziwych trójwymiarowych mapach, dysponując dużą swobodą ruchu, a też wykorzystując elementy otoczenia. Nie wyszło i systemu rozwoju, w ramach którego wliczamy się nowych technologii oraz zdobywamy jeszcze lepszy ekwipunek.

Tryby gry

Absolver idzie na samą zabawę, gdyż oferuje bogate tło fabularne, a wydarzenia w wszelkim wirtualnym świecie są realizowane przez zyski i porażki indywidualnych graczy; jednak gra nakierowana jest przede każdym na gry multiplayer. Za pośrednictwem sieci grupa graczy może uformować grupę i jednocześnie eksplorować ruiny oraz lochy krainy Adal. Prosty istnieje także tryb PvP, w ramach którego na profesjonalnych arenach toczymy pojedynki jeden na indywidualnego, bądź te bierzemy wkład w drużynowych starciach trzech na trzech.

Kwestie techniczne

Produkcja może się pochwalić efektowną oprawą graficzną pełną płaskich brył oraz wysokich kolorów, łączącą stylistykę klasycznego fantasy z dalekimi elementami. Projekty stronie i otoczenia są dość uproszczone i łatwo kanciaste, co nadaje im ładny i ładny wygląd.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *